C vitaminas

c vitaminas

Tai, kas gruodį paverčia judėjimo mėnesiu, prasidėjo. Užpuolė staiga ir linksmai. Ir priminė, jog tikrai baigiasi metai ir laikas, kaip sakoma, suvesti galus.

Ir Vilniuje gyvenimas verda tarsi kokiam NY. Bene kasdien atsidarinėja parodos, pristatomos ekspozicijos, vyksta premjeros. Kas vakarą gali kažkur eiti ir kažką atrasti.

Šįvakar dar kartą pažiūrėjau gaivią dokumentiką Advanced style. Jos autorė Lina Plioplytė, iš NY parskridusi Lietuvoje pristatyti savo darbą, įnešė tokio gaivaus vėjo, tokių spalvų ir tokio nuoširdaus humoro, kad visa tai suveikė kaip C vitaminas.

Ir kai pasižiūri į Linos herojes, kai pasiklausai tų 80 ir 90 metų sulaukusių babyčių, kurios neperka žalių bananų ir didelės dantų pastos tūbelės, nes nežino ar dar spės tai suvartoti, bet linksmai tarška apie savo kostiumus, makiažą ir palaidotus meilužius, supranti, kad žmogaus mintys jam neleidžia senti, stabarėti, nusirašyti.

Nepraleiskite Advanced style, tai yra, kaip sakoma, a must.
Nuo gruodžio 5 d. filmas rodomas kino teatruose. Susiveikit smagų savaitgalį, pasisemkit gerą dozę humoro ir C vitamino.

Adventui tai nesutrukdys.

Beje, apie aną savaitę pasiskelbtą Advento režimą, kurio laikausi net penkias dienas. Išbandyta, kad griežtos komandos smegenims yra tobuliausia priemonė. Pasakyta – nelandžioti po šaldytuvą be reikalo – ir veiksmas vyksta. Liepta niekur nieko neragauti ir pilvas uoliai klauso. Mintys valdo ir kūnas, nežinau, kvailas ir protingas daiktas, tam paklūsta.

O smaguma didžioji, kad dažnas iš šiomis dienomis sutinkamų žmonių, pasirodo, yra sumąstę lygiai tą patį. Pasninkas grįžo į madą ir tapo gruodžio norma. Apie išsivalymą kalba daugybė bičiulių, apie susilaikymą šnekama renginiuose, kur gundoma vynu ir kvapniais maistais. Tačiau susilaikymas – didesnis malonumas.

c vit

Telieka pasikrauti C vitamino.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s