Kiaunių metas

gel nails

Labai juokėmės. Trise. Sutapo nuomonės. Paprasčiau tariant, apkalbinėjome. Na būna taip visiems.
Sakyčiau, ne itin doras veiksmas, bet kas nepasiduoda smagumui, nepatiria ir džiaugsmo. Išėjo kaip pas Jerome K. Jerome „Trise valtyje, nekaitant šuns“.

Tiesa, kodėl įsismarkavome?

Ogi stovėjome vakarėlyje, kur buvo ramu ir jauku, kalbėjomės apie prancūziškus solidžius dalykus, bet kažkas įpylė alyvos į ugnį, prisiminęs bobos (bourgeois-bohème) ir kreivus to atspindžius lietuviškame gyvenime.

Ir prasidėjo kiaunių tema, nusivyniojusi iki pozavimo, fotografavimo bei nuotraukų.

Net jei niekada nevartote žurnalų, kur žmonės pozuoja fotografams renginių metų, vis tiek pajusite kas čia juokingo. Paprastai fotografuojami žmonės kažkiek sutrinka, bando išsitiesti, pasitempti, nusišypsoti, nežino kur dėti rankas ir kojas.

Kiaunių kategorija, fotografavimo metu nieko panašaus nedaro. Jos ateina pasiruošusios, pasipuošusios, išmoktomis rankų ir kojų padėtimis ir bet kurią akimirką yra pasirengusios atkartoti savo įdirbį prieš fotografus.

Pozą kiaunės išlaiko tik vieną ir ją moka tobulai: viena koja šiek tiek pasukama į kitą, pastatoma ant pirštų galiukų, kelis iškišamas pirmyn. Ranka turi būti padėta ant juosmens.

Veiksmas tik atrodo lengvas, bet kai jį aptarinėjome, paaiškėjo, norint taip atsistoti, reikia rimtai padirbėti prieš veidrodį. Ir prisipažinome, jog tyliai bandėme visi trys, bet nė vienam nepavyko. Kadangi veidrodžiai – geriausi kiaunių draugai, pozas joms įvaldyti išeina viens du.

Cirkas yra linksmas dalykas, bet priklausyti kiaunių kategorijai yra laaabai liūdna. Ir ne tik Lietuvoje.

Nežinau kam priskirti kiaunių termino autorystę, tačiau prigijo jis neprasčiau už barakudas. Pastarosios, matyt, jau išėjo į pensiją ir dabar ant bangos liko kiaunės. Jų aktyvumas toks, kad kiaunės ėmė erzinti net atlikėjus, dainuojančius įvairioms populiacijos rūšims. Visiems kitiems kiaunės nelabai ir kliudo, dažniau gal kelia smalsumą ar nuostabą.

Kaip atskirti kiaunę, jei neteko jos pamatyti gyvai?

Trumpai tariant, tai – moteriškos lyties būtybė, dažnai priaugintais platininės arba itin juodos spalvos plaukais ir gelio nagais. Pastarieji būna labai ilgi, ryškūs, kartais paįvairinami vadinamuoju prancūzišku manikiūru. Kiaunės neapsieina ir be priauginamų blakstienų bei ryškiai tatuiruotų antakių.

Tokia būtybė viešumoje privalo dėvėti aukštakulnius, dažniau su platformomis. Renkasi stipriai prigludusius drabužius, mėgsta permatomus, gilias iškirptes. Paprastai dėvi trumpus sijonus.

Renkasi įvairaus pobūdžio padirbinius, itin vartoja netikras Louis Vuitton, Chanel, Gucci rankines. Naudojasi tam tikrų prekinių ženklų automobiliais arba jų savininkais.

Sutikus kiaunę, vyrams patariama būti itin atsargiems 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s