Trumpiau ir dažniau

Gavau vertingų patarimų kaip rašyti blog’ą iš kolegės Beatos Nicholson, patyrusios blogerės ir visokių reikalų žinovės.

Susitikom išankstinėje “Kino pavasario” peržiūroje. Žiūrejome puikų, nuostabų ir absoliućiai viso dėmesio vertą filmą “Šiuolaikiniai žvėrys”. Jei dar nenumatėte, ką rinktis kino festivalyje, be šio filmo neapsieikite. Juoksitės iki ašarų arba kaip sakė kino kritikas Edvinas Pukšta, tikra ta žodžio prasme žvengsite.

Ir besilinksmindami pažinsite ryškiausias šiuolaikinio gyvenimo ydas. Nesvarbu, kad veiksmas vyksta Argentinoje, visi visur esame vienodi, todėl pasižiūrėti į save iš šono labiau nei pravartu, ypač kai tai atspindima juodojoje komedijoje. Kritikų teigimu, “Šiuolaikiniai žvėrys” – vienas iš puikiausių festivalio darbų, nuominuotų “Oskarui”.

Apie tai, į ką dar festivalyje verta griebti bilietus, pranešiu netrukus, jau turiu išklausiusi svarių kino žinovų ir net festivalio direktorės Vidos Ramaškienės rekomendacijų.

O grįžtant prie Beatos patarimų, sulaukiau idėjos, jog rašyti blog’e reikia trumpiau ir dažniau. Ji žino ką sako, nes savo populiarų blog’ą rašo kasdien! Oi, man taip neišeis.

Ir ko gero, vieni esame trumpų, kiti – ilgesnių distancijų bėgikai. Matyt, esu prie ilgųjų, bet niekada nevėlu keistis. Taigi imsiuos trumpesnio žodžių žaismo.

Pažiūrėsim kas iš to išeis.

Ar ne per trumpai šįsyk? 🙂

 

Panaudotos “Kino pavasario” nuotraukos

 

5 thoughts on “Trumpiau ir dažniau

 1. Daiva March 5, 2015 / 6:40 am

  Nieko nekeiskite, Violeta ! Tai ir yra Jūsų patrauklumas ir žavumas. Ir galbūt kaip tik todėl Jūsų straipsniai dvelkia ramybe, išmintimi.. Kitaip viskas išsibarstys….Ir mes gausime tik trupinius….

  Like

  • violetalisa March 5, 2015 / 6:59 am

   Dėkui, Daiva,
   Irgi vertingas patarimas.
   Tuomet galvosiu kaip rasti aukso vidurį tarp trumpo ir ilgo reikalo 🙂

   Like

 2. Perskaičiau March 5, 2015 / 12:36 pm

  Kiekvienas turime savo braižą – tuo ir įdomūs yra tinklaraščiai. Vieni rašo trumpai, kitiems trumpai nelabai išeina, tad gaunasi ,,paklodės”. Lygiai taip pat ir su skaitytojais – kažkam patinka trumpus įrašus skaityti, kažkam – ilgesnius, išsamesnius. Pati kažkada irgi skaitydama kitų blogerių įrašus galvodavau, kaip man čia tuos įrašus trumpinti, glaustinti, buvo jausmas, kad gal kartais, jei tos ,,paklodės” išties ilgos, nelabai gal kas ir perskaito… Tačiau vos tik pabandydavau tai daryti, jausdavausi, lyg ne viską būčiau išsakiusi, netgi dirbtinumo pojūtis atsirasdavo, nes glaustai dėstyti mintis, ypač, jei turiu ką pasakyti, man pernelyg sunku. O juk tinklaraštis turi būti malonumas, sava erdvė su individualiu rašymo stiliumi. Taigi, jau kurį laiką nebesuku galvos. Ir skaitytojų, kiek pastebėjau nemažėja. Tad rašykite taip, kaip jums pačiai atrodo priimtiniausia ir maloniausia.

  Like

 3. Edita V. March 8, 2015 / 2:20 pm

  Pritariu komentarų autorėms, būkit savimi! Aš kaip tik skaitydama ir slinkdama tekstą žemyn galvoju, kad tik nesibaigtų 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s