Mis suknelė artėja prie išpardavimų

suknelė

Ėjom su stiliste rinktis drabužių laidų įrašams.

Kiek puikių suknelių prisiūta šiai vasarai, kiek moteriškumo prikurta šiltajam periodui. Ir tos visos suknelės, mano akimis, dieviško grožio, nes nemažai mados autorių žvalgėsi į elegantiškąją Ch.Dioro epochą, kai “moteris – gėlė” buvo kultinis įvaizdis. O kadangi man tai – gražiausias mados laikotarpis, dabartinė pasiūla irgi regis itin šauni.

dior2dior

Deja, nuo pavasario esu užsidėjusi embargą suknelėms, ypač labai gražioms…

Tuoj pasipasakosiu.

Beje, kitą savaitę kai kuriose tinklinėse parduotuvėse jau prasidės vasaros sezono drabužių išpardavimai. Taip šnipštelėjo “Massimo Dutti” šaltiniai. Įtariu, ir kitose vietose ims dvelkti rudens gėrybėmis. Numanau, jog taip bus su “Zara”, “Pull&Bear”, dar kažkuriomis, priklausančiomis tai pat grupei. O gal ir klystu, bet tikra žinia apie būsimus išpardavimus yra tik dėl “Massimo Dutti”.

http://www.massimodutti.com/es/en/women/dresses-c1349502.html

sukn3

Viena vertus, labai puiku, kad neįsišėlus vasarai galima sutaupyti ir įsigyti reikalingų sezoninių dalykų. Ir jei kas dar vis rymo nepasiruošęs šilumai, bus pats laikas pulti ir atsinaujinti neprasta kokybe už pigiau. Kita vertus, ką jau prasideda vasaros malonumų pabaiga?

https://www.victoriabeckham.com/shop/ready-to-wear

victoria

Victoria Beckham, vos prieš mėnesį naujienlaiškyje dar raginusi greičiau įsigyti vasarai skirtų suknelių, dabar e-svetainėje jau skubina dairytis ikižieminių drabužių. Lygiai taip pat susiruošė ir vienas informatyviausių stiliaus portalų style.com, jau sudėliojęs rudens nuotaikų spalvas ir formas.

http://www.style.com/trends/fashion/2015/fall-2015-runway-trends

sukn2    sukn5

Anądien kalbėdamiesi pasijuokėme, kad sezonai tiesiog liguistai sutrumpėjo. Ir ne tik drabužių prasme. Apskritai išnyko aiški takoskyra tarp šalčio ir šilumos laiko. Pati stebiu, jog metus ėmiau dalyti tik į dvi dalis – maunam automobiliui vasarinius ratus, maunam žieminius. Tik abiem atvejais oras maždaug panašus. Gal artėjam prie britiško klimato? Geras būtų reikalas – nei per šalta, nei per karšta.

sukn6

Tuo tarpu suknelių gyvenime išliko akivaizdžios ribos: vasaros drabužis gerokai skiriasi nuo žiemos, ir ačiū Dievui. Juk vasarą galima svaigti gėlėtais rūbais, o jie moterį švelnina, suteikia romantiškumo, įkvepia gaivai. Taigi dabar dairomės į žiedus, lapus ir spalvas.  Nors “The Guardian”, apžvelgdamas “a must” sukneles, gėlėtąsias nugrūdo į puslapio apačią. Bet nieko, kas norės, susiras ir iš kitų šaltinių.

http://www.theguardian.com/fashion/gallery/2015/jun/05/50-stylish-summer-dresses-for-2015-in-pictures

sukn4

Tai grįžtu prie savojo embargo. Kai pavasarį jau buvo aišku, kad be suknelės vasarą nė žingsnio, susižiūrėjau turimus resursus. Apsidžiaugiau, turiu visko: ir gėlėto, ir taškuoto, ir vienspalvio. Ir nepasiduosiu spaudimui, kad labai jau būtina atsiliepti į mados šauksmus. Beje, taip irgi tvirtina sezoniškumui paklūstantys drabužių kūrėjai. Sako, nėra ko eiti iš proto dėl mados. Taigi – neinam.

sukn

Nėjau ir aš. Bet vieną dieną užsukau į “Sisley” parduotuvę (jų drabužiai gerokai imponuoja). Tik pažioplinėti: kas gražaus, naujo, kiek kainuoja. Na, tikrai puikiai išmanote tuos nekaltus moteriškus reikalus.

http://lt.sisley.com/shop/lt_en/woman/dresses.html#more3

Beje, anot psichologų, shopping terapija – paveikus problemų sprendimo būdas, susikuriant kitas, neesmines problemas. Be to, tai – gerai atpalaiduojantis veiksmas. Ir ką gi?

Aptikau tobulą lino suknelę. O ji mane taip atpalaidavo, kad įsigijau net dvi. Vienodas. Tik skirtingų spalvų. Bet reikalas klostėsi logiškai. Maniau, parsinešiu namo, atidžiai pasižiūrėsiu, kuri spalva arčiau širdies, ir vieną grįš į parduotuvę.

Kai tos abi gražuolės atsidūrė namuose, atsitiko labai keistas dalykas. Jos kažkaip dingo… Tiesiog prapuolė spintoje. O kadangi reikalų, rimtesnių nei suknelių paieškos, kasdien yra per akis, kuitimasis po skudurus buvo nutrauktas. Tačiau vieną dieną, atvėrus spintą, išlindo tos dvi lininės gražuolės. Ir išlindo tik tuomet, kai terminas, per kurį daiktą galėjau grąžinti, jau buvo pasibaigęs… Žodžiu, trūksta žodžių.

http://www.linonamai.lt/lininiai-drabuziai/linines-sukneles.html

Dar seniau, iki tos dviejų istorijos, turėjau mintį vasarai apžiūrėti sukneles “Lino namuose”, ten irgi būna įdomių lino modelių. Tačiau dabar akivaizdu, jog tolesnės ekskursijos po parduotuves bus nukeltos neribotam laikui.

Net jei Mis suknelė artėja išpardavimų link…

Lanvin

pinterest.com iliustracijos

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s