Vėžlio, varlės ir talijos klausimas grįžta!

Taip juokingai pavadinau šį postą dar kartą, nes ir tąsyk žinia sklido gerai, neblogai turėtų ji keliauti ir šįsyk.
O iš tiesų, tai bus labai gera naujiena gerbiantiems Rytų filosofijas ir praktikas, nes į Vilnių grįžta Meistrė – Mokytoja, kurią esu filmavusi ir rodžiusi laidoje, kuomet ji mokė kaip elgtis su savo kūnu ir mintimis, jei nori būti sveikas, lankstus ir amžinai jaunas. Čia gal reikėtų mirktelėti, nes amžinai jaunų nėra, bet…
Tame sveikatos ir jaunystės kontekste, ir buvo reikšmingi raktiniai žodžiai, jau paminėti antraštėje – vėžlys, varlė ir talija, nes jie susiję ne šiaip impozantišku skambesiu, bet tai –  paveikių pratimų pavadinimai, suprantami Kinijoje ir kitur, kur žmonės ieško tobulumų ir  gyvenimo kokybės, pozityvumo ir energijos šaltinių natūraliais būdais.
Taigi dar sykį labai nesiplėsiu, verčiau paskaityti, ką apie Dao Huashan skelbia Meistrės mokiniai ir sekėjai, kviečiantys nepraleisti progos pasimokyti ir pasipraktikuoti.
Meistrės mokinius ir tuos, kurie nori susipažinti su šia ilgaamžiškumo ir sveikatos puoselėjimo (qigong) sistema kviečiame į:

PRATYBAS, kurios vyks birželio 13–17 d. (nuo pirmadienio iki penktadienio) nuo 17:00 iki 18:30 val. Pašilaičiuose (Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, Laisvės pr. 79, III a., 321 kab.) ir
SEMINARĄ, kuris vyks birželio 18 d. (šeštadienį) nuo 10:00 iki17:00 (su 1 val. pietų pertrauka) patalpose prie Šv. Petro ir Povilo bažnyčios (M. K. Paco g. 4–4, bendruomenės “Baltoji gervė” patalpose).

Huashan mokyklos meistrė Xiang Xueqiu yra oficialiai sulaukusi Kinijos qigong mokslinių tyrimų instituto, kurio pagrindinis uždavinys – išsaugoti šią sveikatos puoselėjimo techniką, pripažinimo. Xiang Xueqiu, būdama svarbiausio Hui chun gong technikos (taip ji dar vadinama Kinijoje) puoselėtojo Bian Zhizhong mokine, gavo teisę mokyti šio meno visoje Kinijoje. Meistrė spinduliuoja vidine šiluma, pasižymi linksmumu ir skiria ypatingą dėmesį savo mokiniams, todėl su ja dirbti išties malonu.
Daoistų Huashan mokyklos ilgaamžiškumo ir sveikatos puoselėjimo meno istorija siekia daugiau nei 2 tūkst. metų ir ilgus šimtmečius buvo prieinama tik Kinijos aukštuomenei bei daoistams. Šioje tūkstantmečius puoselėtoje qigong praktikoje atsispindi tradicinės kinų medicinos pamatiniai principai – 14 meridianų, yin-yang ir 5 elementų teorijos, dėl to pratimai yra itin naudingi fizinei bei psichinei sveikatai. Huashan mokyklos sveikatos puoselėjimo technikos ypač rekomenduojamos sergantiems diabetu, turintiems viršsvorio, kamuojamiems streso, kenčiantiems nugaros ir pečių skausmus bei besiskundžiantiems virškinimo sutrikimais. Tiek jauni, tiek vyresni gali drąsiai užsiiminėti šia praktika.

Vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iš anksto.
Jei bus pageidaujančių, organizuosime papildomus užsiėmimus birželio 14 ir 16 d. nuo 13:00 iki 14:30 val.
Registruotis galite el. paštu do.krup@gmail.com (Dovilė) arba mob. tel. 864620671 (Daiva).

Daugiau informacijos apie meistrę Xiang Xueqiu ir Vilniuje vykstančius užsiėmimus galite rasti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/huichungong/?fref=ts

About Hui Chun Gong – Daoistiniai sveikatos puoselėjimo pratimai

Hui Chun Gong – Daoistiniai sveikatos puoselėjimo pratimai
Community
Hui Chun Gong (Atgal į pavasarį) – sveikatos puoselėjimo ir ilgaamžiškumo pratimų sistema, prieš daugelį metų sukurta Kinijos Huašan daoistų vienuolyne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s